Вирівнювання стін та підлоги під ключ в Ужгороді
матеріали
терміни
майстри
ціна
У чому мінуси натяжних стель?
При ремонті квартири та будинку натяжні стелі у Львові мають досить широкий попит… Це обумовлено вигідною ціною, короткими термінами монтажу та різноманітним вибором варіантів, які дозволяють зробити стелю у квартирі та в приватному будинку максимально ефективною та естетично привабливою.
При цьому слід розуміти, що в усьому є свої недоліки, тому давайте розглянемо, в чому мінуси натяжних стель... також визначимо популярні фактури натяжних стель в квартирі і в будинку.
Види натяжних стель

Найбільшою популярністю користуються сатинова, матова та глянцева натяжна стеля – ціна за м2 під ключ у такому випадку дозволяє вигідно зробити стелю при ремонті в новобудові, в хрущовці або в приватному будинку.
Популярні фактури натяжних стель:
- глянцеві. Відмінний варіант, якщо необхідно зорово збільшити простір у маленькій кімнаті. Дзеркальний ефект дозволяє підняти візуально рівень стелі;
- матові. Для класичного інтер'єру найкраще підходить матова стеля, яка зовні схожа на звичайну стелю з гіпсокартону;
- сатинові. Універсальним рішенням як для класичного стилю, так і для сучасного є сатинові стелі, які чудово виглядають у спальні, в залі, на кухні, у ванній кімнаті тощо.
Мінуси натяжних стель

Ремонт у квартирі та в будинку під ключ неодмінно пов'язаний з влаштуванням стелі… При виборі натяжної стелі слід розуміти, що ви можете зіткнутися з рядом складнощів у їх експлуатації…
Мінуси натяжної стелі:
- складність монтажу. Самостійна установка натяжних стель може викликати значні труднощі. Для виконання такої роботи виконавцю необхідні не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. Особливо актуальним є досвід при монтажі натяжних стель у приміщеннях нестандартної форми;
- порушення повітрообміну. ПВХ-натяжні стелі здатні негативно впливати на циркуляцію повітря у приміщенні. Ця проблема особливо помітна в дерев'яних будинках, де для підтримки комфортного мікроклімату потрібне провітрювання;
- схлопування та провисання. Різкі повітряні потоки, викликані відкриттям вікон або дверей, здатні спровокувати схлопування натяжної стелі, при якому полотно прилягає до основного. Можливий і зворотний ефект – провисання натяжної стелі, що часто буває при оздобленні приміщень площею від 20 квадратних метрів.